EHITUSINFO

Tegemist on 3-korruselise õõnesplokist ehitatud majaga, mille fassaad on kaetud laudisega. Majas on kokku 10 korterit ning iga korteri juurde kuulub rõdu või terrass.
 

KORTERELAMU VALMIMISE AEG: APRILL-MAI 2020a.


VUNDAMENT JA SOKKEL

Hoone on rajatud vaivundamendile ning vaiade peal on betoonist rostvärk. Rostvärgi peal on 240mm betoonplokkidest laotud ja täisbetoneeritud sokke. Maja välisseinad on laotud õõnesplokkidest ja täis betoneeritud. Soojustuseks SPU soojustusplaadid 160mm, mille peal on roovitis ja laudis välisviimistluseks.

 

SISESEINAD

Korterite vahelised siseseinad on laotud õõnesplokist ja täis betoneeritud. Korterite siseseinad on metallkarkassist, isoleeritakse mineraalvillaga, kaetakse mõlemalt poolt ehitusplaatidega ning viimistletakse.

 

VAHELAED

Kõik vahelaed on õõnespaneelidest 220mm. Paneeli peal 30mm jäigad mineraalvillaplaadid ja hüdroisolatsioon ning armatuurvõrk põrandaküttetorudega, mille peale valatakse 80mm betooni. Põrandakate vastavalt ruumi otstarbele – parkett eluruumides ja keraamiline plaat märgades ruumides ning esikus. 

 

VENTILATSIOON

Hoonesse on ettenähtud paigaldada igasse korterisse eraldi soojusvahetiga ventilatsiooni seade, mis soojendab toast ära võetava õhu abil väljast võetavat värsket õhku.

KATUSLAGI 

Katuslaed on topelt sarikatel 45x195mm ja vahelt soojustatud mineraalvillaga. Sarika peal tuuletõkkemembraan, liistud, katuse aluskate, liistud ja roov plekist katusekatte paigaldamiseks. 

 

AKNAD

Paigaldatakse energiasäästlikud puitraamis 3x klaaspaketiga aknad, mis on toonitud halliks.

 

KÜTE

Hoonet köetakse kaugküttega ja soojuse jaotumine kogu hoones on põrandaküttetorudega

 

ENERGIATÕHUSUS

Hoonet köetakse kaugküttega ja soojuse jaotumine kogu hoones on põrandaküttetorudega

 

SIDE

Korterisse on toodud andmesidekaablid. Iga TV vaatamiskoha juurde on toodud andmeside pistikud.

 

Domus Kinnisvara    /   Riia 4, 51004, Tartu    /    +372 742 3100   /   tartu@domus.ee

Liitu Domus Kinnisvara uudiskirjaga